Životní pojištění

Jak to probíhá?

Sestavení finančního plánu je jedinou cestou, jak v budoucnosti neskončit na mizině. Kvalitní zajištění příjmů je jeho nedílnou součástí.

Životní pojistky mají propastné rozdíly v kvalitě nastavení i pojistných podmínkách. Ujistit se, že vše máte nastavené správně a při neštěstí nezůstanete finančně na holičkách, je můj úkol.

První schůzka. Společně sestavíme váš rodinný rozpočet, zjistíme, jaké sumy potřebujeme v případě neštěstí pokrýt. Představím vám svoji filozofii smýšlení nad zajištěním příjmů. Ujasním si vaše priority a vyplníme společně váš zdravotní dotazník.

Výběr řešení. Na základě rozpočtu a stanovených priorit vybírám pro vás to nejvhodnější řešení napříč pojišťovnami. Nezajímá mě pouze cena, lepší je si připlatit za kvalitní zajištění. Srovnávám pojistné podmínky.

Realizace. Společně vybereme to správné řešení pro vás. Nechám připravit smlouvy a pomohu vám pojištění vyřídit.

Servis. Sjednáním pojistky to nekončí. Změnili jste práci, narodily se vám děti a pojistka potřebuje obměnu? Přihodilo se vám něco nepříjemného a chcete nahlásit pojistnou událost? Pojišťovna odmítá plnit a potřebujete odbornou pomoc? Se vším dokážu podat pomocnou ruku.