Moji Partneři

Proč eDO Finance?

Josef Dvořák tým

eDO finance je společnost se kterou jsem spojil síly ve finančním světě, abych mohl více času věnovat své práci a měl spolehlivé zázemí pro své klienty. 

Svoboda, to je eDO finance. Klientský kmen ve výlučném vlastnictví poradce. Bez limitů na výběr produktů. Desítky partnerských společností pro zajištění toho nejlepšího řešení pro naše klienty. Po jedny z nejvyšších provizí na finančním trhu.

Prostředí formující experty. Investiční akademie, pravidelné zábavné workshopy, kolegové, kteří patří ke špičce v oboru. Přes 400 mil. za rok v hypotékách? Více než 70 mil. za rok v jednorázových investicích? V eDO jsou osobnosti, které mají co předat.

eDO mi pomáha mít klienty jako v bavlnce. Komplexní srovnávač pojistných podmínek, srovnávač nabídek neživotního pojištění, hypokalkulačka s metodikou bank a stavebních spořitelen. V eDO jde práce od ruky.

Další důležití partneři

Spolupráce s dalšími partnery mi umožňuje rozšířit své služby a zároveň mé zkušenosti dostat mezi více lidí.

Mall TV

Internetová televize, která za seriál #martyisdead získala mezinárodní cenu Emmy. Z jejich produkce možná znáte i Úžasnou pouť internetem Martina „Mikýře“ Mikysky nebo Události Luďka Staňka. Prozkoumejte jejich stránky a objevte další zajímavé pořady.

Zaloto

Dává smysl srovnávat dle ceny? Vyberu řešení, které bude mít optimální zajištění za přiměřenou cenu, budu váš srovnávač s rozumem.

NOVA ET VETERA

Výjimečný domov z obyčejných bytů, tak zní slogan NOVA ET VETERA. Jejich umění přeměnit běžný byt v nádherné bydlení bere dech. Přesvědčte se sami v nabídce bytů na webu.

Investuj do pole

Investice do pozemků může být vaší nejzajímavější částí portfolia. S partnery investujdopole.cz zvládneme díky široké
nabídce vybrat vhodný kus půdy v naší republice i pro vás.

Malgen

Společnost, s více než 15letou historií, zabývající se bezpečností, správou a údržbou majetku, poradenstvím, concierge a realitními službami a zprostředkováním fotovoltaických systémů od renomovaných českých společností.