Moje služby

Jak probíhá spolupráce?

Spolupráce s námi je dlouhodobá. Abychom mohli pomáhat našim klientům bohatnout, splnit si vysněné bydlení, zabezpečit rodinu i byznys, je třeba se důkladně poznat a důvěřovat si. Nestavíme vzdušné zámky, ale vše pečlivě plánujeme společně s našimi klienty a jejich aktuálními potřebami.

N

Na základě společně stanovených priorit vyberu z dostupných možností to nejlepší na trhu.

N

Najdu cestu i v případech, kdy to zdánlivě „není možné“.

N

Vyberu řešení, které mi dává největší smysl, a sdělím vám proč. Rozhodnutí už bude na vás, bez nátlaku.

N

Připraven na nejhorší, očekávám to nejlepší. Vybírám dle podmínek, provize nehraje roli. Něco vás zajímá? Zeptejte se.

S čím se na mě obrátit?

Finance svých klientů umím řešit komplexně. V oblastech, ve kterých nejsem sám expertem, vím, na koho se obrátit, aby moji klienti dostali ten nejlepší servis. Cílem naší spolupráce bude, abyste na své finance měli jedno telefonní číslo.

Finanční plán - Zbavte se finančních starostí

Stejně jako dovolená nebo stavba domu, i vaše finance, aby dobře dopadly, potřebují jasný plán. Sestavíme společně váš rodinný rozpočet, pomohu vám najít ty správné finanční cíle a vytyčit cestu k jejich dosažení. Budeme předcházet finančním nesnázím a postavíme základy vašeho budoucího jmění.

Hypoteční úvěry - Bezpečná hypotéka

Úroková sazba je pouze jeden díl skládačky. Úvěry na bydlení jsou o procesu, celkových nákladech a dlouhodobé udržitelnosti řešení.

Hypotéka s mým vedením vás nebude budit ze spaní.

Investice a spoření - Jediný účinný boj proti inflaci

Žijeme ve světě, kde trezor ani truhla naše úspory neochrání. Transparentně, odborně a s využitím správných nástrojů vás připravím na to, abyste nepřišli o peníze ani kvůli inflaci, ani kvůli finančním podvodníkům.

Životní pojištění - Kamarád do deště

Když se něco přihodí, je zásadní, aby krylo nejvážnější rizika a pojistné podmínky nebyly plné výluk. Zdravotní komplikace jsou náročné na psychiku a finanční jistota je v takových chvílích zásadní.

Neživotní pojištění - Dům, byt, auto…

Dává smysl srovnávat dle ceny? Vyberu řešení, které bude mít optimální zajištění za přiměřenou cenu. Budu váš srovnávač s rozumem.

Ostatní

Půjčky, reality, zajištění podnikatelských rizik, platební terminály, běžné účty, leasingy a jiné. Finance jsou pestrý svět, ve kterém chcete mít partnera, na něhož se můžete spolehnout.

Poznejte mě lépe a zjistěte, jestli můžu být přidanou hodnotou i pro vaše finance.

Reference mých klientů

{

Skvělý a profesionální přístup, vše nám bylo dopodrobna vysvětleno a opravdu nám pomohl. Jsme neskutečně rádi, že jsme našli finančního poradce, který se nestará jen o svoji kapsu a nic nevnucuje. Je to opravdu jeho koníček. Doporučujeme

5
Judita Kuntová
{

Pan Dvořák je profesionál ve svém oboru. Velice nám pomohl vyřešit naši složitou životní situaci při prodeji a koupi nemovitosti. Zajistil vše k naší spokojenosti, byl vždy spolehlivý, empatický, kreativní a budeme využívat jeho služeb v oboru financí i nadále. Mohu jen doporučit.

5
Martina Pašková
{

Naprostý profesionál, vždy aktivně hledá další řešení a vždy najde.Pracuje pro Vás a vaše peníze, ne pro toho kdo mu nabízí nejvyšší provizi.Kdo chce jistotu, přehled a zkušenosti, nemusí hledat dále.Přijemné jednání a 100 % péče o klienta je bonus ,který budete těžko jinde hledat.

5
Jiří Rýdl
{

Profesionální, informované, přívětivé a rychlé jednání. Spolupracuji s Pepou už několik let a tam, kde by jiní končili, on pokračuje dál. Nekončí to jen podpisem nějaké smlouvy nebo zajištěním hypotéky. Kdykoliv něco potřebuji, nejenom zařídit, ale poradit se, tak je vždy na telefonu, pobaví se o tom se mnou a zjistí mi k tomu více informací, zhodnotí pro a proti. Péče o klienta a 100% flexibilita.

5
David Hloušek
{

Pana Dvořáka můžeme jen doporučit. Zařizoval nám hypotéku a i další věci. Ocenujeme, že uzavřením smlouvy to pro něho neskončilo a i nadále nám poskytoval informace o vývoji na trhu kvůli refinancovani a ušetřen peněz. Na pana Dvořáka nedáme dopustit a spolupracujeme sním už několik let.

5
Michal Vala

Proč eDO Finance?

eDO finance je společnost, se kterou jsem spojil síly ve finančním světě, abych mohl více času věnovat své práci a měl spolehlivé zázemí pro své klienty. 

Svoboda, to je eDO finance. Klientský kmen ve výlučném vlastnictví poradce. Bez limitů na výběr produktů. Desítky partnerských společností pro zajištění toho nejlepšího řešení pro naše klienty. Po jedny z nejvyšších provizí na finančním trhu.

Prostředí formující experty. Investiční akademie, pravidelné zábavné workshopy, kolegové kteří patří ke špičce v oboru. Přes 400 mil. za rok v hypotékách? Více než 70 mil. za rok v jednorázových investicích? V eDO jsou osobnosti, které mají co předat.

eDO mi pomáha mít klienty jako v bavlnce. Komplexní srovnávač pojistných podmínek, srovnávač nabídek neživotního pojištění, hypokalkulačka s metodikou bank a stavebních spořitelen. V eDO jde práce od ruky.