Finanční plán

Jak probíhá spolupráce?

Sestavení finančního plánu je jedinou cestou, jak v budoucnosti neskončit na mizině. Jen dlouhodobá strategie a trpělivost nese ve finančním světě ovoce. S vašimi penězi zacházím s respektem a odborností, kterou si zaslouží.

Jak probíhá investice se mnou?

Josef Dvořák tým

První schůzka. Cesta kolem světa, děti, auto nebo vlastní bydlení? Pobavíme se o vašich finančních cílech. Sestavíme společně váš rozpočet a zjistíme, jak dlouho nám asi cesta za zašimi touhami potrvá.

Finanční plán. Sestavím vám finanční plán. Vašim financím dáme jasný směr. Jízdní řád, díky kterému společně dosáhneme na to, co si přejete. Jsem střízlivý, každý si cestu kolem světa nebo 10 pokojovou vilu s bazénem nemůžeme dovolit. Možná nesplníme všechny vaše touhy, ale vaše finanční situace bude do pár let od zahájení spolupráce komfortnější.

Zprostředkování. Mám široké možnosti, jak vám na trhu vybrat ty správné produkty pro váš finanční plán. Srovnání podmínek napříč trhem, obchodní tlak na finanční společnosti, abychom získali skvělé podmínky. Vím, na co si dát pozor, abychom nenaletěli. Transparentně s vámi proberu klady a zápory vybraných řešení a když budete mít chuť, seznámím vás se všemi  detaily.

Servis. Podepsanými smlouvami to nekončí. Stále se na mě můžete obrátit s vašimi finančními problémy. Jsem vám k dispozici pro přepočty smluv ve výročí, komunikace pojistných událostí, žádostí o výběry nebo refinancování. Zkrátka na vaše finance už budete mít jen jedno telefonní číslo.