investice a spoření

Jak probíhá spolupráce?

Stanovit správný investiční horizont a vybrat k němu ty správné investiční fondy a spoření. Dlouhodobě porazit inflaci a budovat si osobní i rodinné jmění, to jsou úkoly, se kterými vám pomohu. Všemu dáme jasnou strategii, nebudeme zběsile vybírat produkty podle zhodnocení nebo líbivého marketingu. Každou investici pečlivě prověřím a transparentně vám sdělím její rizika, výhody i poplatky.

Jak probíhá investice se mnou?

Josef Dvořák tým

První schůzka. Cesta kolem světa, děti, auto nebo vlastní bydlení? Pobavíme se o vašich finančních cílech. Sestavíme společně váš rozpočet a zjistíme, jak dlouho nám cesta za vašimi touhami asi potrvá.

Analýza. Společně se pobavíme, jaké jsou vaše investiční cíle a kdy jich chcete dosáhnout. Střízlivě se podíváme na to, jestli a za jakých okolností jsou reálné. Objevíme váš investiční profil a stanovíme investiční horizonty tak, abychom pro vás sestavili nejvhodnější portfolio. Pokud jste v oblasti investic „nepolíbení”, představím vám úplné základy.

Zprostředkování. Mám široké možnosti vybrat na trhu ty správné fondy a spoření. Vím, na co si dát pozor, abychom někomu nenaletěli. Vyberu pro vás správné řešení dle stanovených cílů. Transparentně s vámi proberu poplatky a když budete mít chuť, seznámím vás s detaily řešení.

Finanční koučing. Sjednat investice je ta lehčí část naší práce. Konzultovat s vámi změny vaší finanční situace, probrat vývoj trhu, zamezit ztrátám při zbrklých investičních rozhodnutích, reagovat na neočekávané situace, to je hlavní díl práce moderního poradce.