Hypotéky

Jak probíhá spolupráce?

Hypoteční úvěr bývá jeden z nejzásadnějších životních milníků. Mým cílem je, aby si klienti mohli dělat starosti pouze s výběrem kuchyně nebo pohovky. Mám za úkol připravit celé řešení, komunikovat s bankami, makléři, stavebními firmami. Vyřízení financování od A do Z.  Přes 5 let praxe, přes stovku úvěrů – moje zkušenosti vám ušetří vrásky i šedivění vlasů.

Jak probíhá hypotéka se mnou?

První schůzka. Lépe se poznáme. Probereme vaši situaci a zjistím vše o vašem záměru. Nastíním naše možnosti a stanovíme si společné priority. Chci vědět, na čem záleží vám, a ukážu, na čem bude záležet mně.

Josef Dvořák tým

Příprava řešení. Úroková sazba je pouze zlomek úspěchu. Správná fixace, podmínky čerpání nebo jak zamezit nadbytečnému cross-sellingu banky, to je můj díl práce. Nemovitost stále vybíráte? Finanční poradce je nejlepší parťák na prohlídku. Zjistit, jak je na tom fond oprav, kolik stojí údržba nebo proč chce developer zálohu, když kromě webových stránek k projektu nic nemá?

Výběr řešení. Máme ujasněné společné priority a víme, co nás čeká. Vybíráme pro vás nejlepší nabídku. Konkurenčními nabídkami tlačím banku na dno její marže. Máme řešení, které je pro vás nejvhodnější a ještě za super cenu!

Realizace. Vaše hypotéka není v žebříčku priorit banky vždy na nejvyšším místě. Můj úkol je hlídat, že vše pokračuje, jak má, urgovat a zasadit se o to, že vše dokončíme včas. Abyste si v klidu mohli splnit váš sen o vlastním bydlení.

Servis. Podepsanou hypotékou to nekončí. Je nutné splnit podmínky čerpání nebo včas řešit konce fixace či podpojištění nemovitosti. Při spolupráci se mnou máte na vše jeden kontakt.

Chcete hypotéku, která vás nebude budit ze spaní? Ozvěte se mi!